کدام محله های استامبول برای اقامت مناسب هستند؟

منطقه تکسیم در استامبول هم از نظر امنیت و هم کلاس محلی و هم خرید و هم دسترسی به سایر نقاط استامبول ارجحیت دارد.

یکی از مهمترین خیابان های استامبول با نام خیابان استقلال، به میدان تکسیم منتهی می شود. این خیابان زیبا و مهم که حدود 2 کیلومتر طول دارد و می توان از ابتدا تا انتهای آنرا پیاده طی کرد، مملو از فروشگاه های برند ترک و غیر ترک است. برندهای ترک مانند Lcwakiki و Defacto و Mavi و غیر ترک مانند Breshka و غیره در این خیابان شعبه دارند و قیمت آنها به دلیل نمایندگی بودن با سایر فروشگاه های استامبول تفاوتی ندارد.

این خیابان به خیابانی که هیچ وقت نمی خوابد مشهور است زیرا تا بعد نیمه شب هم می توانید به راحتی در این خیابان قدم زده و از مغازه ها و کافه های آن بازدید نمایید.

در ضمن این منطقه جز امن ترین محله های استامبول است و در ضمن از آنجا با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی می توانید به سایر نقاط استامبول سفر کنید.

همچنین در میدان تکسیم مغازه های زیادی برای تهیه نهار و شام با قیمت مناسب وجود دارد.

در نتیجه اقامت در منطقه تکسیم بسیار بهتر از اقامت در سایر محله های استامبول است.

 

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] Vialand Palace محل استقرارمان می رسیم، هتلی زیبا و بزرگ که در شمال استانبول و بر تپه ای واقع شده و بخش اعظمی از شهر در زیر پای خود […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>