بازماندگان پرواز RQ8501 اندونزی به سنگاپور

داستان مسافرینی که پرواز QZ8501 مسیر اندونزی به سنگاپور را از دست داده اند

حدود 26 مسافر، به عللی  پرواز QZ8501 از اندونزی به مقصد سنگاپور را از دست داده اند و همین امر سبب شد که جان خود را در این سفر هوایی از دست ندهند. در ادامه به داستان برخی از آنها اشاره می کنیم:تصاویز

 

 

شرح حال اولین مسافر نجات یافته:

مادر سه کودک می گوید قصد سفر با پرواز QZ8501 به پارک آبی سنگاپور را داشته که در آخرین لحظات شب قبل از سفر پس از مطلع شدن از بیماری پدر بزرگ، سفر خود را کنسل می کند.

 

شرح حال دومین مسافر نجات یافته:

و یا در موردی دیگر، با توجه به آنکه پرواز QZ8501 تغییر در برنامه زمانی داشت و در واقع زودتر از زمان نوشته شده در بلیط پرواز کرده بود و این موضوع از طریق ایمیل قبل از پرواز به مسافرین اطلاع داده شده بود، خانواده ای این ایمیل ارسالی از طرف هواپیمایی ایر آسیا را ندیده و در نتیجه پرواز را از دست داده بودند. در واقع هواپیما زودتر از زمان نوشته شده در بلیط پرواز کرده بود.

وقتی که این خانواده به فرودگاه رسیدند، متوجه شدند 10 دقیقه است هواپیمای پرواز QZ8501 فرودگاه را ترک کرده است. تنها یک ساعت بعد این خانواده متوجه شدند پروازی که آنها از دست داده اند، ناگهان ناپدید شده است.

 

23 نفر از مسافرین پرواز QZ8501 به دلایلی مشابه این پرواز را از دست داده اند که در بین آنها سه کودک خردسال هم وجود دارند.

 

هواپیمای پرواز QZ8501 که ارتباط خود را در ساعت 7:24 صبح به وقت سنگاپور از دست داد، 155 مسافر و 7 خدمه از 5 ملیت داشت که 16 کودک و 1 نوزاد در بین آنها وجود داشتند.

 

 

رزرو هتل در سراسر جهان با واچر رسمی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>