جهت درخواست رزرو هتل، روی دکمه زیر کلیک نمایید.   (در کمترین زمان، مناسب ترین گزینه با نوجه به کلیه معیارها به شما پیشنهاد می گردد)

و یا می توانید با ارزان سفر تماس بگیرید: تلفن 44289228

جهت درخواست ویزا برای اکثر کشورها به خصوص کشورهای اروپایی، یکی از مهمترین مواردی که سفارت از شما درخواست می کند، داشتن رزرو رسمی هتل یا همان واچر هتل می باشد.

بسیار مشاهده شده که بسیاری از آژانس ها در قبال دریافت مبلغ قابل توجهی از مشتری، اقدام به ارائه واچر صوری جهت ارائه به سفارت می نمایند در حالیکه سفارتخانه ها برای صدور ویزا، صحت کلیه مدارک از جمله واچر هتل را به دقت بررسی می کنند و علی رغم کامل بودن سایر مدارک متقاضی، به دلیل صوری بودن واچر ممکن است از صدور ویزا برای متقاضی خودداری نموده و به اصطلاح درخواست ویزای او را ریجکت کنند.

آژانس هایی هم هستند که در ازای دریافت مبالغ قابل توجهی، اقدام به ارائه واچر واقعی هتل می نمایند. منظور از واچر واقعی، واچری است که اگر سفارت رزرو انجام شده را با هتل چک کرد، صحت واچر تایید گردد.

ولی گروه ارزان سفر اقدام به ارائه واچر هتل به متقاضیان می نماید که هم واقعی است یعنی اینکه اگر سفارت واچر صادر شده را با هتل چک کرد، تایید گردد و هم اینکه هزینه صدور واچر بسیار مقرون به صرفه و ارزان است.

رزرو قطعی هتل فقط مربوط به ارائه واچر به سفارت نمی شود بلکه شما می توانید هتل خود را قبل از سفر رزرو نموده و با خیال راحت و هزینه بسیار کم به مقصد مورد نظر خود بروید.

اگر بخواهید با تورهایی که آژانس های مسافرتی ارائه می کنند به بسیاری از کشورها از جمله کشورهای اروپایی سفر نمایید، باید هزینه بسیار بالایی را (مثلا مبالغی بالاتر از 12 میلیون تومان برای هر نفر) را بپردازید، این در حالیست که با استفاده از خدمات ما می توانید بهترین هتل ها را با ارزان ترین قیمت ها و واچر رسمی قبل از سفر، رزرو کرده و با هزینه هایی به مراتب پایین تر، سفری با هیجان بیشتر و ماجراجویانه داشته باشید.

اگر با تورهایی که آژانس های مسافرتی برگزار می کنند، به کشورهای خارجی سفر کرده اید حتما با مشکلات اینگونه سفرها مواجه شده اید. از تاخیر در ارائه بلیط و ویزا تا مشکلات معطلی هماهنگی لیدر تورها برای بازدید از جاذبه های توریستی.

برای رفع کلیه این مشکلات، گروه ارزان سفر، اقدام به ارائه خدمات آن لاین صدور واچر هتل و خرید بلیط هواپیما و خدمات اخذ ویزا نموده است تا بتوانید به صورت بدون واسطه و مطمئن و با هزینه های چندین برابر پایین تر و در کوتاهترین زمان به کشور خارجی مورد نظر سفر نمایید.

همچنین گروه ارزان سفر می تواند برنامه سفر شما را قبل از مسافرت تهیه و تدوین کرده و با ذکر جزییات برای شما ارسال نماید تا در سفر بتوانید لیدر و راهنمای خودتان باشید.

در واقع خدمات گروه ارزان سفر از زمانی که قصد سفر خارجی و دریافت ویزا دارید تا هنگامی که به آن کشور سفر می کنید را در برمی گیرد.