پس از اخذ ویزا، رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، برنامه ریزی تخصصی سفر به صورت رایگان توسط کارشناسان گروه ارزان سفر انجام می گیرد.برنامه ریزی سفر

این برنامه ریزی مدون علاوه بر آنکه هزینه های سفر شما را به طور چشمگیری پایین می آورد، مانند یک لیدر برای شما عمل کرده و دسترسی به احتیاجات سفر را برای شما آسان و دم دست می نماید.

هر بار که به اروپا و یا سایر نقاط جهان سفر می کردیم، با این مسئله مواجه می شدیم که چرا گردشگران اروپایی از محل های اقامت ارزان و با کیفیت و پروارهای با قیمت مناسب و با کیفیت استفاده کرده و اکثرا خودشان بدون هیچ توری از نقاط مختلف بازدید می کنند در حالیکه تورهای ایرانی ارزان، محل های اقامت با موقعیت نامناسب و غالبا کثیف و پروازهای بی کیفیت را ارائه کرده و لیدرهای تور هم به شایستگی سفر مسافرین را مدیریت نمی کنند و وقت مسافران بیهوده تلف می شود.

به همین خاطر بر آن شدیم تا شرایطی را به وجود آوریم تا ایرانیان نیز به جای استفاده از امکانات اقامتی و پروازی نامناسب که در اغلب تورهای ایرانی دیده می شود، بتوانند مانند اتباع کشورهای خارجی با استانداردهای جهانی مسافرت کرده و از سفر با کیفیت خود لذت ببرند و با برنامه ریزی سفر رایگان ما بتوانند مانند یک لیدر در وقت و هزینه های سفر خود صرفه جوییکرده و سفر را خودشان مدیریت نمایند.

اگر با تورهای مسافرتی به خارج از کشور سفر کرده اید، حتما به مشکلات سفر با این گونه تورها برخورده اید و مشاهده کرده اید که وقت مفید مسافر به خاطر مسایل جانبی و هماهنگی ها تلف می شود. در حالیکه اگر در قبل از سفر یک سری اطلاعات مدون و دسته بندی شده همراه با جزییات به مسافر ارائه گردد، نه تنها در وقت مفید و هزینه های مسافر صرفه جویی می گردد ، بلکه مسافر می تواند سفر خود را به دلخواه خودش مدیریت نماید.